Miniflota – rozwiązanie dla firm

     Jesteś właścicielem czy managerem firmy posiadającej kilka samochodów? Zastanawiasz się czasem jak zmniejszyć koszty eksploatacji swojej floty, jak sprawdzić czy Twoi pracownicy wykorzystują Twoje pojazdy, ile kilometrów rzeczywiście przejeżdżają w ramach obowiązków służbowych, a ile prywatnie? Specjalnie dla niewielkich firm stworzyliśmy nowy produkt pozwalający na stały monitoring pojazdów – to MINIFLOTA.
     MINIFLOTA to usługa monitoringu, wykorzystująca trakery montowane w pojazdach i współpracujące z aplikacją która ułatwia konfigurację urządzenia, zbiera i przechowuje wszystkie przesłane dane, oraz umożliwia ich pokazanie w czytelnej formie. Specjalnie na potrzeby MINIFLOTY aplikacja została rozbudowana o dodatkowe raporty, pozwalające między innymi na zliczenie czasu jazdy, czasu postoju i przejechanego dystansu dziennego. Na tej podstawie bardzo łatwo zorientować się jak wydajnie wykorzystywany jest nasz pojazd – w jakim stopniu wykorzystywany jest do pracy, a w jakim do załatwiania spraw prywatnych.

     Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest zwiększenie bezpieczeństwa naszego pojazdu. Ze względu na kompaktowe wymiary trakery montuje się w niewidocznych miejscach, wyposażone są w baterię, która umożliwia działanie przez wiele godzin po odłączeniu zasilania, posiadają takie funkcje jak alarm wyjścia poza obszar dozwolony, alarm przekroczenia prędkości czy alarm wykrycia ruchu. Niektóre z nich posiadają możliwość podłączenia do układu zapłonowego lub pompy paliwa pojazdu, co pozwala na zdalne odcięcie zapłonu w pojeździe – dlatego w razie kradzieży mamy dużą szansę na szybkie odnalezienie pojazdu zanim wyjedzie za granicę albo zostanie rozmontowany.

     Jeżeli jeszcze nie jesteś przekonany to skontaktuj się z nami – dostaniesz konto testowe z dostępem do trakera zamontowanego w jednym z naszych pojazdów w celu przetestowania w rzeczywistości jak ten system działa.

Dodaj komentarz