Panel WWW Monitoringu Pojazdów

Dla zagwarantowania, jak najlepszej i najpełniejszej informacji o pojazdach, przygotowaliśmy dla naszych Klientów panel internetowy monitoringu samochodów. Wystarczy się zalogować, używając indywidualnych kodów dostępu, aby korzystać z licznych funkcjonalności systemu. Po wykonaniu tej czynności użytkownik znajduje się w panelu w trybie Mapy, na której wyświetlają się od razu ikony pojazdów (z uwzględnieniem podziału na modele dostawcze, ciężarowe, osobowe). Najeżdżając na ikonę dowolnego pojazdu pojawia się informacja z precyzyjnym położeniu pojazdu. Panel lokalizacji GPS umożliwia indywidualną konfigurację m.in. ikon, trackera, powiadomień. Daje to możliwość większe personalizacji aplikacji ora bardziej intuicyjną jej obsługę.

System pozwala na szybkie odszukiwanie konkretnego pojazdu. Lista wszystkich trackerów znajduje się po lewej stronie. Panel internetowy zaopatrzony został w opcję podglądu historii tras każdego pojazdu. Lokalizacja GPS przechowuje informacje, zaś intuicyjny interfejs panelu pozwala na przeglądanie archiwalnych przejazdów. Wystarczy ustawić datę początkową i końcową, aby otrzymać szczegółowe dane z wyznaczonego okresu. Panel WWW pozwala na szybki i dokładny podgląd trasy z zaznaczeniem miejsc i czasu postoju oraz podaniem długości trasy w „km”.

Internetowy panel umożliwia:

  • prostą aktywację i dezaktywację lokalizatora,
  • podgląd dni aktywności pojazdu,
  • uzyskanie informacji o czasie przejazdu,
  • błyskawiczne generowanie raportów dziennych, dobowych, przejazdu,
  • iltrowanie parametrów (np. prędkość jazdy),
  • sporządzenie i podgląd oraz udostępnianie innym użytkownikom ulubionych tras.

Dla osób zainteresowane szczegółami działania i obsługi panelu WWW przygotowaliśmy krótki film poglądowy. Przedstawia w jaki sposób lokalizacja GPS może pomóc kontrolować i zarządzać flotą pojazdów. Na nagraniu zademonstrowaliśmy – opierając się na licznych przykładach – możliwości korzystania z poszczególnych funkcjonalności panelu. Opis funkcji oprogramowania  dostępny jest na stronie: System Monitoringu


 

Dodaj komentarz