Motocykle – zabezpieczenia oraz monitoring

Z reguły po zamknięciu sezonu motocyklowego mało się dzieje. Wyjątkiem są Ci, którzy w trakcie jazdy uszkodzili swój pojazd i zmuszeni są do wykonania mniej lub bardziej poważnych napraw. Drugą grupę stanowią Ci, którzy nic naprawiać nie muszą, ale chcieliby coś poprawić… i dla takich właśnie motocyklistów mamy coś ciekawego do zaoferowania. Lokalizacja GPS nie tylko dla samochodów!

Wśród naszych Lokalizatorów znalazł się model GV65 dedykowany do niewielkich pojazdów takich jak motocykle, skutery (również śnieżne) czy łodzie motorowe. Jego głównym celem jest lokalizacji GPS, pozwalająca z wyjątkową dokładnością określić położenie pojazdu. Jednocześnie daje możliwość szybkiego zweryfikowania miejsca, w którym pojazd się znajduje, w przypadku jego kradzieży.

Tracker GV65 to nowoczesne urządzenie wyposażone w hermetyczną obudowę. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwala na zamontowanie sprzętu tak wewnątrz, jak i na zewnątrz pojazdu. Posiada namagnesowaną podstawę, która zapewnia przyczepność na metalowej powierzchni, dlatego jego montaż nie zawsze wymaga wiercenia i przykręcania. Zdecydowanie ułatwia to nie tylko montaż, ale też demontaż. Urządzenie może być z powodzeniem wykorzystywane w wielu pojazdach, wystarczy je ze sobą zabrać w podróż służbową, wyprawę motocyklową bądź wyjazd rodzinny.

Dużym atutem urządzenia jest możliwość podłączenia do układu zapłonowego lub pompy paliwa pojazdu, co pozwala na zdalne odcięcie zapłonu w pojeździe, oraz wbudowana bateria, która pozwala na wielogodzinną pracę urządzenia również przy odłączonym zasilaniu.

Trzeba pamiętać, że korzystając z lokalizatora, będziesz mógł podzielić się swoimi przeżyciami i udostępnić zapis przejechanej trasy znajomym. Zastosowana w systemie lokalizacja GPS pozwala na dokładny zapis trasy i jej podgląd w trybie online. Intuicyjny w obsłudze panel internetowy monitoringu pojazdu pozwala na dzielenie się z innymi ulubionymi trasami. Dzięki tej opcji wszyscy, którzy nie wyjadą z Tobą, będą mogli obserwować, gdzie aktualnie dojechałeś.

Dodaj komentarz