Monitorowanie paliwa, czy warto?

 Zgodnie z naszymi zasadami, oferujemy naszym Klientom tylko to co sami sprawdziliśmy i z czego jesteśmy zadowoleni. Dlatego długo nie wprowadzaliśmy do naszej oferty urządzeń pozwalających na monitorowanie poziomu paliwa w pojazdach – urządzenia do tego są dostępne od dawna, jednak wiarygodność ich wskazań i skomplikowany montaż zniechęcały nas skutecznie. …i wreszcie znaleźliśmy odpowiednie urządzenie – proste w instalacji, stabilne w działaniu i w rozsądnej cenie!

 GV500 jest najnowszej generacji trackerem przeznaczonym do montażu w pojazdach poprzez podłączenie bezpośrednio do szyny CAN. Takie rozwiązanie pozwala zainstalować i uruchomić urządzenie bez konieczności ingerowania w instalację elektryczną pojazdu, co znakomicie upraszcza instalację, a poziom paliwa odczytywany jest z tego samego czujnika, z którego korzysta komputer pokładowy pojazdu. Nie jest wymagana instalacją żadnej dodatkowej sondy paliwa!

 Czy warto zainwestować w monitorowanie poziomu paliwa? Teraz z czystym sumieniem możemy odpowiedzieć, że tak – jesteśmy spokojni o prawidłowe wskazania i bezproblemową pracę naszego nowego lokalizatora.

Dodaj komentarz