Udostępnianie tras

Trackery mogą służyć celom biznesowym oraz prywatnym. Lokalizacja GPS daje możliwość dokładnego poznania pozycji pojazdu, przedmiotu, a nawet osoby. Dzięki temu można w prosty sposób zweryfikować, gdzie teraz znajduje się samochód dostawczy bądź sprawdzić, czy dziecko wraca już do domu. To jednak nie wszystko! Dzięki możliwościom lokalizacji GPS oraz opcji zapisu i archiwizacji przebytych tras, użytkownik ma możliwość dzielenia się swoim doświadczeniem poprzez udostępnianie innym tras. Mogą to być szlaki piesze, trasy rowerowe, a także drogi samochodowe.

W przypadku firm kurierskich, spedycyjnych, wypożyczalni samochodów oraz przedsiębiorstw, dysponujących rozbudowaną flotą, opcja udostępniania tras jest pomocnym rozwiązaniem. Pozwala innym użytkownikom skorzystać z doświadczenia współpracowników bądź współużytkowników systemu. Można odnaleźć nową, lepszą trasę – krótszą, szybszą bądź bezpieczniejszą. Udostępnianie doświadczeń drogowych daje każdemu pewność, wynikającą ze sprawdzenia drogi przez innych. Ponadto istnieje możliwość sprawdzenia ile czasu zajmuje przejechanie określonej drogi oraz sprawdzenie ewentualnych miejsc postojowych.

Osoby prywatne mogą również wykorzystać opcję udostępniania tras na swój użytek. System lokalizacji pozwala na przechowywanie informacji o wyprawie rowerowej, czy joggingu. Uwzględnia ilość przebytych kilometrów i czas poświęcony na ich przebycie. Służy nie tylko monitorowaniu własnych postępów, ale dzieląc się z innymi możesz cieszyć się dodatkowo zdrową rywalizacją, a także korzystać z pomysłów innych osób. Opcja udostępniania tras może pomóc odkryć wyjątkowe malownicze ścieżki rowerowe, jak i doskonałe miejsca do biegania.

Funkcja jest niezwykle przydatna, gdy chcesz zaprosić innych do podróży razem z Tobą. Możesz zaplanować wyprawę, a następnie rozesłać wszystkim zainteresowanym swój plan. Pozwoli to każdemu z Was odpowiednio się przygotować i przeanalizować przebieg wyprawy. To również świetne rozwiązanie, pozwalające w szerszym gronie omówić mocne i słabe strony trasy.

Dodaj komentarz