Monitoring pojazdow

Monitoring pojazdów prywatnych

     Masz samochód, motocykl czy skuter? Na pewno nie raz zastanawiałeś się czy jest odpowiednio zabezpieczony przed kradzieżą. Immobilizer, alarm czy blokady mechaniczne w dzisiejszych czasach to standard… tak samo dla nas jak dla złodziei. Specjalnie dla kierowców majsterkowiczów oraz dla użytkowników pojazdów sezonowych takich jak motocykle czy skutery, oferujemy rozwiązanie łatwe i wygodne w instalacji oraz tanie w eksploatacji – samodzielny montaż trakera zakupionego w naszej firmie oraz dostęp do aplikacji bez abonamentu.

     Ze względu na kompaktowe wymiary traker bardzo łatwo montuje się w pojeździe w niewidocznym miejscu. Podłączenie do instalacji jest również bardzo łatwe, dlatego można to zrobić samemu – mamy wtedy gwarancję, że nikt nie będzie wiedział o naszym dodatkowym zabezpieczeniu. Traker pozwala na monitorowanie pojazdu w ruchu i na postoju, a dzięki wbudowanej baterii działa przez długi czas nawet po odcięciu zasilania. Do motocykli czy skuterów dedykowane są trakery w hermetycznej obudowie – posiadają one również dodatkową możliwość podłączenia do układu zapłonowego lub pompy paliwa pojazdu, co pozwala na zdalne odcięcie zapłonu w pojeździe.

     Uważasz, że Twój pojazd jest mało atrakcyjny dla złodzieja więc nie warto inwestować w jego zabezpieczenie? A może użytkuje go ktoś jeszcze oprócz Ciebie? Koszt instalacji i eksploatacji trakera nie jest wysoki, a czasem warto wiedzieć gdzie pojazd przebywał i kiedy…

Preferowane Modele: TL-106 RFM-5200

Dodaj komentarz